Nasza firma – Kazpol Grzegorz Kaźmierowski, jest firmą produkcyjną z 40-sto letnim doświadczeniem. Zajmujemy się precyzyjną obróbką mechaniczną na wysokowydajnych obrabiarkach sterowanych numerycznie. Nasza specjalność to części do silników spalinowych. Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza wraz z działem kontroli jakości zapewniają naszym wyrobom najwyższą jakość, dzięki czemu możemy spełniać rosnące wymagania naszych klientów. Posiadamy własną kuźnię, hartownię, oraz dział napawania plazmowego proszkami stelittowymi. Działamy w oparciu o własną dokumentację i technologię, jak i dokumentację dostarczoną przez klienta.

Obróbka CNC

Wykonujemy:

– Usługi obróbki metali
– Usługi wielkoseryjnego cięcia przemysłowego
– Części do maszyn, linii montażowych, obrabiarek
– Formy
– Korpusy (głowice silnikowe, odlewy żeliwne)
– Szlifowanie
– Regenerację zaworów silnikowych
– Części do silników

Nasz park maszynowy:
– Tokarki CNC
– Tokarki konwencjonalne
– Szlifierki do wałków, płaszczyzn i otworów
– Centra frezarskie CNC
– Frezarki konwencjonalne
– Przecinarki taśmowe

OBRÓBKA PLASTYCZNA

Oferujemy usługi w zakresie: Kucia matrycowego oraz walcowania, Hartowania objętościowego, Hartowania powierzchniowego, Wyżarzania. Posiadamy prasy o nacisku do 300 ton oraz piece hartownicze do 1300 st. C.

DZIAŁ JAKOŚCI

W naszej firmie dysponujemy działem kontroli jakości wyposażonym w sprzęt pomiarowy firmy Mitutoyo. Każdy wyprodukowany detal posiada swój indywidualny numer, dzięki czemu możliwe jest zidentyfikowanie daty jego wykonania oraz partię. Na życzenie klienta wystawiamy świadectwo odbioru 3.1 zgodnie z wymaganiami podanymi na zamówieniu. Ze względu na współpracę z renomowanymi dostawcami surowców : BGH, HUTA BATORY, ORIC, ELKREM, możliwe jest wykonywanie detali z materiałów najwyższej jakości .

SPAWALNICTWO

Oferujemy napawanie stali w osłonie argonu proszkami stelittowymi. Temperatura łuku plazmowego wynosi około 10-20 tys. st. C. Stosujemy proszki na osnowie kobaltu. Powłoka stelittowa jest bardzo odporna na ścieranie, dzięki czemu jest idealna do napawania zaworów oraz gniazd silnikowych. W ten sposób możemy wykonywać detale podłużne jak i okrągłe mocowane na stole obrotowym. W zależności od zastosowanego proszku uzyskać można twardości od 20 do 60 HRC.

KONTRAHENCI

KONTAKT

Formularz kontaktowy
Dane firmowe

KAZPOL

ul. Kochanowskiego 17, 63-000 Środa Wlkp.

e-mail: biuro@kazpol.pl

telefon: 502 512 250